kontakt_p1_w200.jpg


Seoses eriolukorraga on kliinik suletud alates 01.04.20 kuni edastiste korraldusteni.

Lugupidamisega,

Rass ja Schotter OÜ

 

Rass ja Schotter OÜ reg.nr. 11016369

Vääna 7, 11612 Tallinn (asukohakaart)
tel. 6462 212

kodulehekülg: www.ssch.ee
e-post: ssch@ssch.ee
skype: rassjaschotter 

Alon Rass alon@ssch.ee
Lauri Schotter lauri@ssch.ee
Anu Schotter anu@ssch.ee
Indrek Tootsi indrek@ssch.ee
Teele Paltsar teele@ssch.ee
Laura-Maria Södor lauramaria@ssch.ee
Roland Ader roland@ssch.ee
Estra Puiste estra@ssch.ee

Meiega saab ühendust ka alljärgneva kontaktivormi abil: 

NB! Hetkel ei saa kasutada kirja saatmist läbi kodulehe, palun saata kirjad otse ssch@ssch.ee e-postile.
Kodulehelt saadetud teated ei pruugi jõua meieni.
 


Rass ja Scotter OÜ, Vääna 7, Tallinn, tel. 6462 212